Зеленський ветував скасування закону про стройовий статут ЗСУ

На даний момент пропозиції президента до закону не опубліковані

Зеленський ветував скасування закону про стройовий статут ЗСУ
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Президент Володимир Зеленський ветував законопроект №2466 “Про визнання таким, що втратив чинність, закон “Про стройовий статут Збройних сил України”.

Loading...

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це свідчить інформація на сайті парламенту.

Останній етап проходження документа – готується на розгляд з вето президента.

“Законопроект спрямований на впровадження стандартів НАТО у всіх сферах військової діяльності з метою досягнення критеріїв, необхідних для набуття членства в Організації Північноатлантичного договору”, – наголошується в пояснювальній записці.

Нагадаємо, раніше Верховна рада прийняла за основу і в цілому законопроект №2466 “Про визнання таким, що втратив чинність, закон України “Про стройовий статут Збройних сил України”.

Зокрема, 300 нардепів підтримали його прийняття за основу, після чого глава парламенту Дмитро Разумков запропонував схвалити документ у цілому. За прийняття в цілому проголосували 278 депутатів.

Передісторія:

  • Після скасування стройового статуту ЗСУ в деяких ЗМІ з’явилася дезінформація, що народні депутати ухвалили закон, яким скасовується привітання “Слава Україні” – “Героям слава” в армії.
  • Міністерство оборони відзначило, що втрата чинності законом про стройовому статуті Збройних Сил України жодним чином не скасує військове привітання, яке буде закріплено у відомчому документі.
  • Парламент затвердив привітання “Слава Україні” в армії і поліції в жовтні 2018 року. Крім того, у тексті статуту слова звернення “товариш” замінили словами “пан (пані)”.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла:

Скасування стройового статуту Збройних сил України не скасує військове вітання “Слава Україні”, так як його закріплять окремим наказом.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...