Гончарук подав Зеленському нове прохання про відставку: названо причини

Прем'єр нібито роздратований тим, що в ЗМІ обговорюють кандидатури для його можливої заміни

Гончарук подав Зеленському нове прохання про відставку: названо причини
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук в п’ятницю, 28 лютого, нібито вдруге написав заяву про відставку і передав її президенту Володимиру Зеленському.

Як пише НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Новое время, посилаючись на власні джерела.

Зазначається, що цього разу, Гончарук наполягає, щоб глава держави задовольнив його прохання.

Прем’єр нібито роздратований тим, що в ЗМІ обговорюють кандидатури для його можливої заміни. Разом із тим, після призначення Андрія Єрмака на посаду глави Офісу президента позиції Гончарука значно ослабли.

Нагадаємо, Володимир Зеленський на середу, 4 березня, скликає позачергове засідання Верховної Ради – ймовірно, під час нього прем’єр-міністр Олексій Гончарук подасть у відставку.

Раніше повідомлялося, що в Офісі президента України триває дискусія з приводу того, хто реально може очолити уряд і стати новим прем’єр-міністром замість Олексія Гончарука. Шанси на швидку відставку уряду Олексія Гончарука різко зросли. Його найбільш вірогідний наступник – бізнесмен Сергій Тігіпко. Але в команді Володимира Зеленського обговорюють й інші кандидатури.

До слова, Володимир Зеленський підтвердив, що зустрічався з колишнім віце-прем’єром і олігархом Сергієм Тігіпком. Тігіпко був два роки віцепрем’єр-міністром при прем’єр-міністрах Павлі Лазаренку в 1997 році та Валерію Пустовойтенку. У 1999-2000 роках він був міністром економіки в уряді тодішнього прем’єр-міністра Віктора Ющенка. Сам Тігіпко балотувався в президенти у 2010 році. Тоді він посів третє місце.

Джерело: Народна Правда