Пенсії в Україні піднімуть, але не всім: кому пощастить

Йдеться про тих, хто не поспішає на заслужений відпочинок

Пенсії в Україні піднімуть, але не всім: кому пощастить
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Пенсії в Україні планують підняти для працюючих пенсіонерів – згідно з рішенням, прийнятим на засіданні Кабміну 26 лютого, громадянам, що працюють, доплачуватимуть понад 500 грн за більш пізній вихід на пенсію.

Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на РБК-Україна.

Loading...

Після того як Конституційний суд визнав неконституційними положення, що передбачають поетапне підвищення пенсійного віку для деяких категорій українців, Кабінет міністрів обрав інший шлях.

“Рішення уряду — у випадку схвалення парламентом — дозволить підвищити надбавки 1380 пенсіонерам”, — написав прем’єр у своєму Telegram.

Зазначимо, відповідно до чинного законодавства для виходу на пенсію в 60 років українцям вже у 2028 році буде необхідно мати 35 років підтвердженого трудового стажу.

Нагадаємо, з 1 березня українським пенсіонерам можуть і не проіндексувати пенсії – уряд Гончарука поки не прийняв рішення про індексацію виплат. За словами прес-секретаря Пенсійного фонду Ганни Швець, Фонд вже подав всі розрахунки з Міністерство соціальної політики і воно повинно підготувати відповідний проект урядової постанови, в якому будуть прописані терміни і порядок перерахунку.

А тим часом Кабінет міністрів схвалив законопроект про підвищення надбавки за більш пізній вихід на пенсію окремим категоріям пенсіонерів, який подадуть на затвердження до Верховної Ради України. Йдеться про надбавку в розмірі 537 грн.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...