Українцям збільшили кількість вихідних у березні

Вихідним днем також буде 9 березня

Українцям збільшили кількість вихідних у березні
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У березні 2020 року працівники з п’ятиденним робочим тижнем будуть мати  десять вихідних днів і 21 робочий. Додатковим вихідним у березні буде понеділок, 9 березня.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, це передбачено статтею 73 Кодексу законів про працю, якою встановлено святкові і неробочі дні.

Loading...

У зв’язку з тим, що 8 березня, коли відзначається Міжнародний жіночий день, припадає на неділю, додатковим вихідним буде понеділок, 9 березня.

Українцям збільшили кількість вихідних у березні

Також в березні відбудеться перехід на літній час, тому графік роботи поїздів і літаків зміниться автоматично.

Скільки днів відпочиваємо в березні

8 березня в Україні залишається державним святом, тому перший місяць весни буде щедрим на вихідні. Дні відпочинку будуть наступні: 1, 7, 8, 9, 14, 15, 21, 22, 28 і 29 березня. Таким чином, українці отримають три вихідних дні підряд – 7, 8 і 9 березня.

Нагадаємо, в 2020 році у українців буде більше сотні вихідних днів. Зокрема, нас очікують затяжні уїк-енди в зв’язку зі святами 9 разів.

До слова,  у понеділок, 2 березня, розпочинається Великий піст, який  триватиме по 18 квітня. Його називають суворим: цей піст передбачає відмову від будь-якої їжі тваринного походження і від продуктів, до складу яких вона входить: м’яса, риби, яєць, молочних продуктів і морепродуктів.

Нагадаємо також, раніше предстоятель Православної церкви Епіфаній розповів, як дотримуватися Великого посту під час хвороби.

Джерело: Народна Правда
загрузка...