В Україні зросла оплата за стаціонарний телефон: названо суму

Укртелеком підвищив базові тарифи на 10%

В Україні зросла оплата за стаціонарний телефон: названо суму
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

“Укртелеком” підвищив з 1 березня 2020 року вартість місячної абонентської плати за стаціонарний телефон для населення на 10% – з 54,28 гривень до 59,71 гривень.

Loading...

Про це повідомляється на сайті компанії, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Згідно з повідомленням, 1 березня 2020 року припиняється дія знижки на щомісячну плату за послуги фіксованого телефонного зв’язку, яка діяла для абонентів (фізичних осіб) з 1 січня 2020 року.

Крім того, “Укртелеком” підвищив тариф на план “Домашній базовий” з 94 грн. до 117 грн (500 хвилин на міжміські розмови і 120 хвилин на мобільні номери). Тариф “Домашній безлімітний” підвищено з 99 грн до 123 грн.

Нагадаємо, в Україні з 1 січня 2020 року набули чинності нові Граничні тарифи на загальнодоступні телекомунікаційні послуги, якими було підвищено тарифи на послуги “Укртелекому”.

Згідно з рішенням НКРЗІ, з 1 січня 2020 року встановлено нові Граничні тарифи на загальнодоступні телекомунікаційні послуги. Вартість місячної абонентської плати за стаціонарний телефон для населення підвищено на 10% – з 54,28 гривень до 59,71 гривень. Для підприємств, установ, організацій, фізичних осіб підприємців вартість місячної абонентської плати за стаціонарний телефон підвищена на 10% – з 59,59 грн до 65,55 грн.

Нагадаємо, з 1 березня 2018 року “Укртелеком” припинив надавати послугу пересилання телеграм, яка давно стала популярною і збитковою.

Як раніше повідомлялося, українці скаржаться на отримання листів з погрозами від колекторських компаній, пов’язаних з ПАТ «Укртелеком». Національний оператор зв’язку вимагає від громадян сплатити борги у певні терміни, інакше до них будуть спрямовані виїзні групи для встановлення особи з подальшою подачею позову до суду.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...