Зате прапор Росії та Ленін: з’явилося нове відео з окупованого Донецька

На кадрах можна побачити один із проспектів міста

Зате прапор Росії та Ленін: з’явилося нове відео з окупованого Донецька
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У мережі з’явилося нове сумне відео з окупованого Донецька, зняте жителем міста з вікна машини.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, відповідні кадри з популярної соцмережі TikTok у Twitter оприлюднив офіцер ЗСУ, полковник Анатолій (Штірліц) Штефан.

На кадрах можна побачити один із проспектів міста. На ньому практично не видно людей і машин, незважаючи на гарну погоду. Єдине, що видно з вікна авто, що проїжджає, – це пам’ятник Леніну і прапори Росії, яка окупувала українське місто.

“Окупований Донецьк… Майже порожнє місто, зате прапор Роіссі й Ленін. Референдум впєрдє”, – із гіркотою прокоментував відео Штефан.

Раніше повідомлялося, що у Донецьку відкрили пам’ятник російському співаку Йосипу Кобзону. Пам’ятник Кобзону відкривали за примусової участі студентів, яких змусили створити “масовку”.

А тим часом під час візиту президента України Володимира Зеленського в Бориспільську багатопрофільну лікарню інтенсивного лікування, невідома жінка з окупованого Донецька назвала його “зрадником” і запитала, чому на “фронті гинуть люди”.

Додамо, переселенці з окупованого Донецька висловили підтримку евакуйованим з Уханя українцям, які перебувають на карантині у Нових Санжарах Полтавської області, та привезли їм продукти.

Джерело: Народна Правда