Хто замінить Гоначарука: названо основного кандидата

Найбільш імовірним кандидатом називають Дениса Шмигаль

Хто замінить Гоначарука: названо основного кандидата
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Головним кандидатом на посаду прем’єр-міністра України замість Олексія Гончарука є нинішній віце-прем’єр і міністр розвитку громад і територій Денис Шмигаль.

Про це РБК-Україна повідомили кілька впливових джерел у “Слуги народу”, передає НАРОДНА ПРАВДА.

За словами одного з джерел, призначення Шмигаля можливо з “випробувальним терміном”, як це раніше було з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим. При цьому кандидатури Сергія Тігіпка та Валерія Хорошковського на посаду прем’єра більше не називають.

Крім того, співрозмовники стверджують, що в новому Кабміні можуть залишитися кілька діючих міністрів, зокрема, Михайло Федоров, Дмитро Дубілет та Арсен Аваков.

Не виключено, що посади зможуть зберегти міністр освіти Ганна Новосад і глава Мінекономіки Тимофій Милованов. При цьому від його відомства планують відокремити міністерство аграрної політики.

Станом на ранок 3 травня у Верховну Раду не надходило заяву Гончарука про відставку.

У середу, 4 березня, відбудеться позачергове засідання Ради, на якому будуть проголосовані кадрові зміни в уряді.

Раніше повідомлялося, що відставка Гончарука буде означати порушення передвиборчої обіцянки президента.

Також раніше Центр Разумкова оприлюднив невтішні дані опитування, яке стосувалося рівня довіри діяльності уряду — українці негативно оцінюють ситуацію, більшість не довіряють ні уряду, ні прем’єр-міністру України. Так, у лютому 2020 року уряду України довіряють тільки 28% українців, не довіряють — 64,5%, респондентів. Крім того, за даними опитування, висловлюють довіру прем’єр-міністру України Олексію Гончаруку тільки 25% опитаних, не довіряють — 63% респондентів.

Джерело: Народна Правда