Кабмін встановив місячний максимум для зарплат чиновників

"Врізана" зарплата керівника державної компанії не повинна перевищувати 1,25 мільйона гривень

Кабмін встановив місячний максимум для зарплат чиновників
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Кабмін України, який раніше прив’язав зарплати міністрів до середньої зарплати в країні, затвердив розмір винагороди для інших чиновників вищого рангу. Так, місячний розмір заробітної плати керівника державної компанії в контракті не повинен перевищувати 1,25 мільйона гривень.


Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в постанові уряду № 141 від 5 лютого, опублікованій в «Урядовому кур’єрі».

Loading...

Крім того, Кабмін переглянув умови виплат членам спостережних рад, прив’язавши їх найвищий розмір до середньомісячної зарплати в галузі за підсумками попереднього кварталу: від п’яти зарплат при виручці держкомпанії до 1 млрд гривень на рік до 22 зарплат при виручці понад 20 млрд гривень на рік.

Крім цього, уряд прибрав 10% доплату членам наглядової ради за участь в роботі комітетів.

Кабмін також рекомендував держорганам і наглядовим радам переглянути контракти з керівниками держкомпаній і членами наглядових рад, укладені до набрання чинності цією постановою.

Нагадаємо, глава Національного банку України Яків Смолій в січні три рази декларував отримання зарплати на загальну суму 597,870 тисяч гривень та інші доходи.

А тим часом було названо зарплати всіх українських міністрів за січень. Найбільше серед міністрів в січні заробив Вадим Пристайко, а серед заступників міністрів – його заступник Сергій Кислиця. Найменше отримує міністр Кабміну Дмитро Дубілет – 12721 грн.

Також повідомлялося, що прес-секретарка президента України Володимира Зеленського Юлія Мендель заробила у січні 52,5 тисячі гривень заробітної плати. Це – майже удвічі більше, ніж Зеленський. Який у січні заробив 28 тисяч гривень.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...