Мені не соромно: учасниця заворушень у Нових Санжарах зробила цинічну заяву

За хуліганство порушниці загрожує великий штраф до 4 тисяч гривень

Мені не соромно: учасниця заворушень у Нових Санжарах зробила цинічну заяву
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Мешканка Нових Санжар, яка закидала камінням автобуси з евакуйованими з Китаю людьми, не поспішає виправдовуватися за свій вчинок. Хуліганка стверджує, що їй соромно тільки за мат.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, учасниця протестів у Нових Санжарах дала інтерв’ю Youtube-каналу «Pavlovsky News».

Вона заявляє, що поліція спровокувала протестуючий, а вона, як жінка, могла захистити себе тільки за допомогою каменю. При цьому їй соромно не за те, що кидала каміння в автобус зі здоровими українцями та іноземцями, а за те, що матюкалася на людях.

«Почали бити і штовхати. А ми ж жінки, ми ж не можемо поліцію побороти. Ми взяли камінці і кидали в них… Не в автобуси… Але може і в автобуси, я не сперечаюся. Така була заваруха … Мені соромно за одне — за матірну лайку. Вчителі бачили, та це ж я своїх дітей зганьбила. Мені тільки за мат соромно. За те, що я кидала каміння, мені не соромно», — підсумувала жінка.

За хуліганство порушниці загрожує великий штраф до 4 тисяч гривень.

Раніше в Полтавській області заявили, що ідентифікували жінок, які першими почали кидати каміння в автобуси з евакуйованими з Уханя в Нові Санжари. У сільраді заявили, що жінки мають запальний характер, при цьому одна з них – мати п’ятьох дітей.

Джерело: Народна Правда