Скандальна російська блогерка вхитрилася заробити на смерті чоловіка

За участь в шоу "Пусть говорят" Катерина Діденко отримала 1,4 млн рублів

Скандальна російська блогерка вхитрилася заробити на смерті чоловіка
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Скандальна російська блогерка Катерина Діденко,  на вечірці з нагоди дня народження якої трагічно померли її чоловік і двоє друзів, отримала майже 1,5 мільйона рублів за участь в шоу “Пусть говорят”.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в  повідомленні Telegram-каналу “Не вырубить”.

Loading...

Причиною нещастя в родині Діденко став сухий лід, який кинули в басейн, бо гостям після лазні здалося, що вода стала занадто теплою. Внаслідок хімічної реакції з кубиків льоду почав активно виділятися вуглекислий газ, внаслідок чого люди, які   знаходилися у вод, отримали сильні хімічні опіки легенів.

“Перший канал в черговий раз перекупив гарячого героя у другого. У порівнянні з псевдонародившою від рудого Іванушки в 2 з гаком рази дешевше.”Другий канал”, а ви на колінах постояти перед скорботною вдовою не пробували? Вдова наплакала на 1,4 млн. рублів. За такий гонорар вся редакція другого повинна стояти на колінах”, – йдеться в повідомленні.

Скандальна російська блогерка вхитрилася заробити на смерті чоловіка

Раніше повідомлялося, що Грант Томпсон, відомий відеоблогер та творець YouTube-каналу The King of Random, загинув у віці 38 років. Він відправився подорожувати на параплані, але не повернувся додому. Пізніше його тіло знайшли в Сент-Джорджі (штат Юта).

Нагадаємо, російський відеоблогер Арслан Валєєв, ведучий Youtube-каналу про змій та інших рептилій “Частный экзотариум”, помер після того, як у прямому ефірі на нього напала отруйна змія чорна мамба, вкусивши його в руку.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...