Соліст групи Little Big, яка їде на Євробачення-2020 від Росії, розповів, як і куди його послав Зеленський

Соліст групи Little Big, яка їде на Євробачення-2020 від Росії, розповів, як і куди його послав Зеленський
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Ілля Прусикин, фронтмент гурту Little Big, яка у 2020 році буде представляти Росію на Євробаченні, розповів, як його одного разу послав Володимир Зеленський.

Loading...

Мова про це йшла в шоу “Зашкварные історії”, його запис оприлюднений на YouTube-каналі “Кликклак”.

Прусикин розповів, що все відбулося на самому початку 2000-х років. Тоді він з командою КВК з Соснового Бору поїхав на фестиваль у Сочі. А в готелі, де вони розміщувалися, в холі репетирувала команда “95 Квартал”, учасником якої був Володимир Зеленський.

Прусикин зізнався, що дуже не любив цю команду. Лідер групи Little Big під час репетиції почав передражнювати Зеленського, той розлютився.

“Він [Зеленський] просто повернувся і: “Пішов на х@й звідси, бл@, за@@ал!” – розповів Прусикин і додав, що тоді поспішив піти з місця репетиції “95 Кварталу”.

Нагадаємо, після того як Росія визначилася зі своїм представником на “Євробаченні”, друге місце фіналіста, за прогнозами букмекерів, різко змінило учасника. Тепер його займає Росія, яку представить фрік-рейв-група Little Big. Згідно з оновленим прогнозом букмекерів, коефіцієнт Росії зріс з 5% до 11%.

Джерело: Народна Правда
загрузка...