США вжили екстрені заходи для захисту економіки від наслідків епідемії коронавірусу

Термінові заходи свідчать про необхідність невідкладних дій для запобігання глобальної рецесії

США вжили екстрені заходи для захисту економіки від наслідків епідемії коронавірусу
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Федеральна резервна система (ФРС) США екстрено знизила базову процентну ставку, щоб захистити економіку від наслідків  епідемії коронавірусу, перший випадок якого у вівторок, 3 березня, зафіксували в Україні.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише Reuters.

Cтавка знижена на 0,5 процентного пункту до цільового діапазону 1-1,25%.

«Коронавірус є еволюціонуючим ризиком для економіки. У світлі цього і в підтримку досягнення своїх цілей по зайнятості та ціновій стабільності ФРС прийняла рішення про зниження цільового діапазону ставки по федеральних фондах », – цитує Reuters повідомлення регулятора.

Варто відзначити, те, що ФРС прийняла рішення по ставці до запланованого на 17-18 березня засідання, свідчить про необхідність невідкладних дій для запобігання глобальної рецесії.

Як повідомлялося раніше, глава Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Адха Гебреєсус впевнений, жодна країна не повинна заспокоювати себе тим, що вона уникне коронавірусу. За його словами, навіть багаті країни, які докладають всіх можливих заходів, щоб стримати поширення інфекції, «повинні бути готові до несподіванок».

Раніше коронавірус Covid-19 підтверджували в Білорусі, Нігерії, Новій Зеландії, Литві та Нідерландах. Там люди захворіли після відвідин Італії та Ірану. А до цього стало відомо про перші випадки інфікування в Румунії.

Напередодні економіст Нуріель Рубіні, що передбачив фінансову кризу 2008 року, заявляв, що коронавірус Сovid-19 стане набагато більш руйнівним чинником для економіки, ніж хочуть думати більшість інвесторів.

Джерело: Народна Правда