У прикордонних з Росією областях зростає попит на отримання закордонного паспорта України

Количество запросов увеличилось в Луганской, Донецкой, Харьковской и Сумской областях

У прикордонних з Росією областях зростає попит на отримання закордонного паспорта України
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

В Україні зафіксовано зростання попиту на оформлення закордонного паспорта у областях, які межують з Російською Федерацією.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на прес-службу Державної міграційної служби.

Повідомляється, що протягом січня-лютого 2020 року збільшилася кількість заявок на отримання закордонного паспорта в Луганській (приблизно в 3 рази в порівнянні з січнем-лютим 2019), Донецької (в 1,5 раза), Харківській (на 30%) та Сумській (на 11%) областях.

“Підрозділи Міграційної служби в цих регіонах готові до збільшення попиту на відповідну послугу. Крім того, нагадуємо, що оформити закордонний паспорт можна у будь-якому підрозділі міграційної служби (незалежно від місця реєстрації), а також у Центрах надання адміністративних послуг, які оформляють біометричні документи (у Донецькій області це 18 ЦНАП, в Харківській – 11, Луганській – 9, у Сумській – 4, Чернігівської – 2)”, – зазначили в міграційній службі.

Нагадаємо, з 1 березня в Україні набули чинності зміні, що громадяни України, які вирушають у Російську Федерацію, при перетині російсько-українського кордону повинні обов’язково надати паспорт громадянина України для виїзду за кордон.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла:

Станом на лютий 2020 року оформлено та видано понад 950 тисяч паспортів України для виїзду за кордон громадянам, зареєстрованим на тимчасово непідконтрольної території Донбасу.

За підсумками 2019 року Україна зайняла 43-е місце серед 200 країн у рейтингу паспортів світу. Рік тому вона займала 41-місце в рейтингу. Перше місце в рейтингу паспортів світу незмінно займає Японія.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...