У Зеленського розповіли про відставку Рябошапки

Звільнення Генпрокурора Рябошапки не схвалюють в США

У Зеленського розповіли про відставку Рябошапки
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка, чутки про відставку якого з’явилися раніше,  швидше всього збереже свою посаду, незважаючи на чутки про його відставку. Звільнення з посади генпрокурора негативно сприймають на Заході.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це розповіли “Апострофу” джерела в партії “Слуга народу”.

“Рябошапка, швидше за все, утримається на посаді. Не в останню чергу, за рахунок підтримки американських друзів. Сьогоднішній анонс про зустріч послів “Великої сімки” за участю генпрокурора – це цілком однозначний сигнал не чіпати його”, – відзначили в президентській партії.

Однак не виключили, що деякі з його заступників можуть бути звільнені.

“Зараз вирішується дане питання. Але очевидно остаточне рішення буде прийнято в останній момент”, – розповів один з нардепів.

Нагадаємо, раніше генеральний прокурор Руслан Рябошапка заявив про необхідність збору додаткових доказів у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета, перш ніж матеріали будуть передані до суду. За словами Рябошапки, він поставив перед підлеглими завдання встановити людей, які не тільки організовували виконання вбивства, але і тих, кому усунення журналіста було вигідним.

Також раніше генпрокурор Руслан Рябошапка заявив, що метою повернення в Україну звільнених в ході обміну полоненими «беркутівців» Олександра Маринченка та Сергія Тамтури, яких звинувачували в розстрілах на Майдані, є необхідність участі в судовому процесі проти них.

До слова, раніше генеральний прокурор України Руслан Рябошапка заявив, що прослуховування чиновників в Україні може говорити про неконтрольовану ситуацію, яка може торкнутися всіх, аж до президента Володимира Зеленського.

Джерело: Народна Правда