Великий піст: медики зробили важливе попередження

Піст - так чи інакше випробування для організму

Великий піст: медики зробили важливе попередження
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

У понеділок, 2 березня християни почали дотримуватися Великого посту, але лікарі-гастроентерологи попередили, кому категорично не можна постити.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА посилаючись на низку лікарів.

Лікарі зазначають, то пост – так чи інакше випробування для організму, особливо для тих, хто зважився на нього вперше. Тому до такого кроку потрібно поставитися обережно, щоб не завдати шкоди здоров’ю, радять лікарі.

Так, строгі обмеження в харчуванні не рекомендуються людям з гастритом, панкреатитом, холециститом та іншими хронічними захворюваннями шлунково-кишкового тракту, які навесні зазвичай загострюються.

Крім цього медики попереджають, що строго дієта протипоказана вагітним жінкам, дітям, а також людям, які нещодавно перенесли операцію або ГРВІ.

У будь-якому випадку перед початком дотримання посту краще проконсультуватися з лікарем.

«Входити» у піст слід поступово, медики рекомендуються виключати з раціону продукти за один-два тижні.

Нагадаємо, у понеділок, 2 березня, починається Великий піст, який триватиме до 18 квітня. Його називають суворим: цей пост передбачає відмову від будь-якої їжі тваринного походження і від продуктів, до складу яких вона входить: м’яса, риби, яєць, молочних продуктів та морепродуктів. Про те, як правильно постувати без шкоди для здоров’я, читайте в нашій статті.

Джерело: Народна Правда
загрузка...