Вершкове масло допоможе схуднути: медики пояснили як

Користь принесе лише справжнє масло

Вершкове масло допоможе схуднути: медики пояснили як
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

У помірній кількості жир не шкідливий, а корисний і необхідний організму для підтримки життєво важливих його функцій. Тому лікарі рекомендують бажаючим схуднути вживати вершкове масло. Головною умовою є вживання справжнього, а не фальсифікованого вершкового масла, виробленого без замінників.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляють ЗМІ.

Loading...

Справжнє вершкове масло містить вітаміни А, D, E і K, частина з яких – жиророзчинні, тобто,  можуть засвоюватися тільки в присутності жирів. Завдяки наявності вітаміну K2 вершкове масло може прискорити ріст м’язів і підвищити засвоюваність мінералів.

За рахунок триптофану – амінокислоти, з якої утворюється серотонін, – масло робить нас трішки щасливішими, наш сон повноціннішим, зменшує тягу до солодкого і не дає стихнути лібідо.

Також в маслі є цинк, який підтримує здоров’я очей і сприяє нормальному виробленню багатьох необхідних гормонів, в тому числі тестостерону, соматотропіну, інсуліну. Завдяки марганцю масло стабілізує рівень цукру в крові, запобігаючи розвитку діабету другого типу та ожиріння.

Нагадаємо,   журналісти віддали на експертизу куплене у звичайній крамниці вершкове масло та отримали результати, що ошелешують. Попри напис на упаковці про відповідність державному стандарту, тобто виготовленню на 100% з молока, справжній вміст продукту можна назвати жахливим.  Майже половина масла, яке виробляється в Україні, тобто кожна друга пачка – це фальсифікат.

Тим часом українці продовжують скаржитися на низьку якість молочних продуктів, вироблених на українських підприємствах.

Зазначимо, що молочну продукцію в Україні фальсифікують пальмовою олією. Рівень фальсифікації молочного ринку вже перевищує 50%. 

Джерело: Народна Правда
загрузка...