Затриманого в Греції екскомандира “Айдару” відпустили на свободу

Екснардеп наголосив, що його затримали по сфабрикованій Росією справі

Затриманого в Греції екскомандира “Айдару” відпустили на свободу
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда/Фото/Відео

Командир батальйону “Айдар”, народний депутат 8-го скликання Сергі Мельничук, якого затримали на болгаро-грецькому кордоні за запитом Інтерполу РФ, вийшов на свободу.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

Loading...

“Нарешті свобода. Росія сфабрикувала документи і направила їх в Інтерпол і він повівся на це. Але посольство України спрацювало. Адвокат направив вчасно всі документи, і питання вирішилося”, – зазначив він.

Мельничук додав, що планує подати в суд проти російських телеканалів, що вели пропаганду і розпалювали ворожнечу між нашими країнами. На його думку, росіян можна назвати злочинцями, а не журналістами, адже вони збирали розвідувальні дані на території нашої країни.

Також він підтвердив, що його затримали в Греції по  орієнтуванню РФ.

“Мені сказали, що я обвинувачуюся у вбивстві двох осіб і більше на території Ростовської області. Якщо вони приписали Луганщину, де я воював, до Ростовської області, то Росія засвідчила, що вона анексувала Луганську область. А якщо Інтерпол показує, що вони згодні з цим, то вони порушують свій Статут”, – пояснив він.

При цьому він додав, що знає про загиблих людей біля Луганська.

“Якщо мова йде про тих журналістів, які загинули під Луганськом, то вони були в складі злочинного угруповання “Батальйон Зоря”. Коли йшов бій, і я коригував вогонь артилерії, я бачив озброєних людей. Можливо, біля них були журналісти, які збирали розвідувальну інформацію “, – розповів Мельничук.

Нагадаємо, нещодавно керівник Української добровольчої армії Дмитро Ярош написав, що б зробив на посту президента України. Крім цього раніше він заявляв, що патріоти з силових відомств України є професіоналами і цілком можуть організувати революцію на тимчасово окупованих Росією територіях Донбасу.

Джерело: Народна Правда