Коронавірус в Україні: у Києві почали дезінфікувати вагони метро

Це робиться заради зменшення концентрації збудників хвороб, в тому числі грипу та ГРВІ

Коронавірус в Україні: у Києві почали дезінфікувати вагони метро
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

У той час, як ВООЗ попередила, що найімовірніше, в Україні буде зафіксовано багато випадків зараження Covid-19, у київському метро після реєстрації в Україні першого випадку коронавіруса стали дезінфікувати вагони.

Як пише НАРОДНА ПРАВДА із Посиланням на Українські новини, про це розповів начальник Державної служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів в Києві Олег Рубан.

Loading...

Так, вагони дезінфікують кожного разу після завершення циклу рейсу в одну сторону – тобто після висадки пасажирів. Крім того, обробляють спеціальним дезинфектором сходинки та підвищення.

За словами Рубана, основною метою цих процедур є зменшення концентрації збудників хвороб, в тому числі грипу та ГРВІ.

Як повідомлялося раніше, глава Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Адха Гебреєсус впевнений, жодна країна не повинна заспокоювати себе тим, що вона уникне коронавірусу. За його словами, навіть багаті країни, які докладають всіх можливих заходів, щоб стримати поширення інфекції, «повинні бути готові до несподіванок».

Раніше коронавірус Covid-19 підтверджували в Білорусі, Нігерії, Новій Зеландії, Литві та Нідерландах. Там люди захворіли після відвідин Італії та Ірану. А до цього стало відомо про перші випадки інфікування в Румунії, а також у Польщі.

Додамо, що у Всесвітній організації охорони здоров’я назвали основні відмінності коронавірусу COVID-19 від звичайного грипу. Як повідомляється, COVID-19 – унікальний вірус, який не схожий на звичайний грип, і проти нього ні в кого немає імунітету.

Джерело: Народна Правда
загрузка...