Стало відомо про стан хворого на коронавірус українця

Стан здоров'я чоловіка покращується

Стало відомо про стан хворого на коронавірус українця
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Житель Чернівців,  у якого у вівторок, 3 березня, діагностували коронавірус, почувається краще. Про це повідомила завідувачка інфекційного відділення обласної клінічної лікарні Валентина Миндреску. 

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє “24 канал“.

За словами чиновниці, стан чоловіка стабільний, динаміка лікування позитивна.

“На ранок чоловік мав температуру 36,7 градуса і незначний кашель. У нього нормальний апетит. Спостерігаємо позитивну динаміку”, – повідомила Валентина Миндреску.

Раніше про стан хворого відразу після госпіталізації повідомив  заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко.

“Чоловік, у якого діагностований коронавірус, перебуває у визначеній госпітальній базі, яка затверджена указом управлінням охорони здоров’я. Стан його здоров’я стабільний, під контролем, ускладнень немає, тобто він госпіталізований, більше з метою ізоляції”, – наголосив Ляшко.

За словами посадовця, дружина хворого чоловіка – здорова,  симптомів у неї не виявлено, але вона перебуває під медичним спостереженням лікарів та ізольована у закритому приміщенні.

Як повідомлялося раніше, глава Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Адха Гебреєсус впевнений, жодна країна не повинна заспокоювати себе тим, що вона уникне коронавірусу. За його словами, навіть багаті країни, які докладають всіх можливих заходів, щоб стримати поширення інфекції, «повинні бути готові до несподіванок».

Раніше коронавірус Covid-19 підтверджували в Білорусі, Нігерії, Новій Зеландії, Литві та Нідерландах. Там люди захворіли після відвідин Італії та Ірану. А до цього стало відомо про перші випадки інфікування в Румунії, а також у Польщі.

Додамо, що у Всесвітній організації охорони здоров’я назвали основні відмінності коронавірусу COVID-19 від звичайного грипу. Як повідомляється, COVID-19 – унікальний вірус, який не схожий на звичайний грип, і проти нього ні в кого немає імунітету.

Джерело: Народна Правда