У Білорусі різко зросла кількість хворих коронавірусом

Хворіють у Мінську та у Вітебській області

У Білорусі різко зросла кількість хворих коронавірусом
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Коронавірус Covid-19 продовжує атакувати Білорусь. Напередодні в країні різко зросла кількість хворих.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, перший випадок коронавірусу Covid-19 в Білорусі був зафіксований у студента з Ірану 27 лютого.

Вже через кілька днів другий випадок коронавірусу підтвердився у чоловіка з оточення хворого студента.

1 березня з’явилася інформація про те, що у Вітебській області в одному з тестів, які робили для жінки, яка повернулася з Італії, виявлений фрагмент РНК, який може належати типу коронавірусу Covid-19.

4 березня видання Вечерний Гродно з посиланням на прес-секретаря Моз Юлію Бородун повідомило, що в Білорусі зареєстровано вже шість випадків коронавірусу. Чотири випадки в Мінську, два — у Вітебській області.

Одночасно з цим коронавірус продовжує атакувати все більше країн. Напередодні стало відомо, що вірус дістався до України. 4 березня Міністр охорони здоров’я Польщі Лукаш Шумовський підтвердив перший випадок зараження коронавірусом Covid-19. Днем раніше перший випадок захворювання коронавірусом зафіксував Гібралтар.

Центр системології і проектування імені Джона Хопкінса (американські дослідники розробили онлайн-карту, де в режимі реального часу відстежується поширення нового коронавірусу, який вперше виявили в китайському місті Ухань) повідомляє, що коронавірус Covid-19 вже можна зустріти в таких затишних куточках Землі, як острів Сен-Бартелемі і Нова Зеландія.

Джерело: Народна Правда