Авіакомпанії втратили сотні мільйонів доларів через коронавірус

Авіакомпанії скасовують рейси "в" та "з" Китаю

Авіакомпанії втратили сотні мільйонів доларів через коронавірус
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Авіакомпанії втратили $400 млн через скасування рейсів в Китай і з нього через коронавірус Coviа-19.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Telegram-канал “Африканистика”, і мова йде тільки про авіалінії африканських країн: South African Airways, Royal Air Maroc, Air Tanzania, Air Mauritius, EgyptAir, RwandAir і Kenya Airways.

Як відомо, коронавірус SARS-CoV-2 (раніше 2019-nCoV), який належить до великої групи коронавірусів і викликає захворювання Covid-19, виявили вже і в Африці. Станом на 5 березня, небезпечний вірус зареєстрували в Марокко, Алжирі, Тунісі, Єгипті, Сенегалі та Нігерії.

У зв’язку з цим деякі африканські країни вже ввели ряд заборон і обмежень. Приміром, президент Зімбабве заборонив собі і членам уряду літати за межі Африки. А влада Тунісу заявила про припинення поромного сполучення з Північною Італією.

Відзначимо, напередодні кількість підтверджених випадків коронавіруса в Алжирі збільшилася до 17. Всі випадки, крім одного, виявлені в провінції Бліда.

Нагадаємо, коронавірус Covid-19 надав негативний вплив на контрольовані Китаєм інфраструктурні проекти в Африці. Зокрема, через епідемію в Уганді може зупинитися будівництво 90% інфраструктурних проектів.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...