Епідемія коронавірусу: що треба знати туристам

Туристи повинні забезпечити себе медичною страховкою і дбати про дезинфекцію

Епідемія коронавірусу: що треба знати туристам
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Коронавірус продовжує атакувати все більше країн світу, руйнуючи плани багатьох людей щодо відвідування масових заходів і подорожей. Медики рекомендують туристам бути обережнішими і стежити за своєю безпекою.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про те, як подорожувати, щоб не наразитися на небезпеку,  пише “Рамблер“.

Медики і туроператори вже назвали країни, куди безпечно подорожувати в період епідемії. Намагайтеся вибрати правильний напрямок.

Купіть правильну страховку

Лікування в європейському медичному центрі і карантин обійдеться у велику суму, тому ретельно вивчіть всі варіанти страховки. Стандартна туристична не покриває всі витрати, пов’язані з епідеміологічними захворюваннями.

Подбайте про дизенфекцію

У місцях масового скупчення людей краще надягати маску. Особливо це стосується аеропортів і залізничних вокзалів. Носіть з собою антисептик і вологі серветки.

Нагадаємо, в український порт Бердянськ 7 і 12 березня зайдуть кораблі з Італії, яка зараз стала епіцентром поширення коронавірусу в Європі. Місто заявляє про готовність зустріти кораблі і до роботи в умовах епідемії.

Додамо, у Чернівецькій області, де перебуває на лікуванні перший хворий коронавірусом в Україні, оголошено карантин для всіх навчальних закладів. 

Також повідомлялося, що в Україні будуть скасовувати масові заходи, через перший підтверджений випадок зараження коронавірусом.

Раніше Всесвітня організація охорони здоров’я попередила, що найімовірніше, в Україні буде зафіксовано багато випадків зараження Covid-19, однак, на думку організації, країна готова до боротьби хворобою.

Джерело: Народна Правда