“Українка з собачкою” спростувала, що Зеленський пропонував їй повертатися в Україну

Це фейк, - Анастасія Зінченко

”Українка з собачкою” спростувала, що Зеленський пропонував їй повертатися в Україну
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Українка Анастасія Зінченко, яка не змогла евакуюватися з Уханю, тому що їй заборонили взяти на борт літака собаку, спростувала інформацію про пропозицію з боку Володимира Зеленського полетіти додому, а песика залишити в посольстві.

Відповідну сторіз дівчина опублікувала в Instagram, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

“В інтернеті гуляє така інформація. Це фейк. Мені сьогодні ніхто не дзвонив і не писав ні з якими пропозиціями і варіантами”, – написала Зінченко.

“Українка з собачкою” спростувала, що Зеленський пропонував їй повертатися в Україну

Тим часом, президент Володимир Зеленський 5 березня в Нових Санжарах розповів, що нібито Україна пропонує Анастасії “більше, ніж іншим людям”, а саме – полетіти в Україну хоч завтра, а собаку залишити в посольстві України в Китаї і забрати її, коли дозволить Китай.

Нагадаємо, у Нових Санжарах 5 березня закінчився період обсервації в українців та іноземців, які були евакуйовані з Уханя. О 12 годині Нацгвардія офіційно відкрила ворота і люди покинули територію санаторію. Всіх, хто знаходився в обсервації, зустрічав президент України Володимир Зеленський.

Нагадаємо також,  мешканка Нових Санжар, яка закидала камінням автобуси з евакуйованими з Китаю людьми, не поспішає виправдовуватися за свій вчинок. Хуліганка стверджує, що їй соромно тільки за мат.

Джерело: Народна Правда