Вчені дали розклад магнітних бур на березень

Найпотужніша магнітна буря станеться за лічені дні

Вчені дали розклад магнітних бур на березень
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

У березні в Україні очікуються магнітні бурі, при чому одна з них (4-5 березня) стане найсильнішою з початку 2020 року.

Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

4-5 березня – найпотужніша магнітна буря. Проблеми зі станом здоров’я можливі не тільки у метеочутливих людей. Багато людей цими днями можуть відчувати слабкість. У деяких виникнуть головні болі, можливі дратівливість і апатія.

13 березня – геомагнітне збурення середньої сили. Особливо уважними до свого здоров’я рекомендується бути людям з серцево-судинними захворюваннями.

16 березня – магнітна буря середньої сили. Вона може вплинути на психічний стан людей, через що можливі конфлікти.

19 березня – середня магнітна буря. Здатна розбудити старі захворювання людини, в тому числі опорно-рухового апарату.

21-22 березня – ще один середній метеоудар. Найбільше в небезпеці гіпертоніки.

28 березня – середня магнітна буря. Може потурбувати тільки метеозалежних людей, викликати головні болі.

Боротися з магнітними бурями найкраще традиційними способами: більше сну і менше фізичних навантажень, правильне харчування, дотримання питного режиму та прогулки на свіжому повітрі.

Крім того, до 10 березня включно відбуватиметься явище під назвою ретроградний Меркурій – рух цієї планети в зворотному напрямку.

Астрологи впевнені, що Меркурій відповідає у людей за творчість, мислення, комунікацію – особисту і ділову. Зворотний рух планети означає, що у всьому цьому можливий збій.

Тому у цей період краще виконувати копітку монотонну роботу, працювати тільки за наміченим планом і не розкривати свої карти оточуючим.

Нагадаємо, що в дні магнітних бур з раціону слід виключити смажене, копчене, жирне і гостре. Також не варто зловживати гострими і досить ароматними спеціями.

Раніше лікарі розповіли, як пережити ці несприятливі дні.

Щоб почувати себе комфортно під час змін в магнітній сфері, медики радять робити зарядку, приймати контрастний душ і уникати великих фізичних навантажень. Треба намагатися якомога менше перебувати під сонячними променями.

Джерело: Народна Правда