“Я йду, щоб повернутися!”: Рябошапка виступив у ВР перед звільненням

Рябошапка заявив, що "не був нічиїм слугою"

”Я йду, щоб повернутися!”: Рябошапка виступив у ВР перед звільненням
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Верховна Рада України у четвер, 5 березня, на своєму позачерговому засіданні 263 голосами  звільнила з посади Генерального прокурора Руслана Рябошапку.  Звітуючи про свою роботу, Рябошапка високо оцінив її результати і заявив, що не став  “нічиїм слугою”.

Про це повідомляє  НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

28 років українська прокуратура була інструментом тиску і політичних репресій, була джерелом власного збагачення… Ми робимо реформу прокуратуру, яка вже увійшла в історію. 729 прокурорів, які не пройшли тести, були звільнені. Вперше за 28 років прокурори відчули незалежність. Їм не дають незаконних вказівок. Ті, кого ми позбулися, хочуть повернутися і жити так, як жили ці 28 років“, – заявив Рябошапка нардепам.

За словами вже звільненого Генпрокурора,  оцінкою його діяльності він вважає слова батька Каті Гандзюк, який заявив про успіх у розслідуванні вбивства його дочки.

Рябошапка також заявив, що домігся успіху в справах, пов’язаних з незаконною вирубкою лісу, закриттям грального бізнесу, справах проти керівництва нечесних банків, розслідуваннях злочинів на Майдані і на Донбасі.

За його словами, за три місяці було відкриття 1200 справ проти корупціонерів, майже 900 чекають на суд. Рябошапка заявив, що “ми не втратили жодної справи”.

Я не став нічиїм слугою. Я був і залишаюся незалежним. А незалежного прокурора можна тільки звільнити. Тому я йду. Але я йду для того, щоб повернутися“, – заявив Рябошапка.

При цьому він відмовився від відповідей на запитання депутатів, мовчки покинув засідання.

Нагадаємо, звільнення Генпрокурора Рябошапки не схвалюють на Заході і в США.

Раніше генеральний прокурор Руслан Рябошапка заявив про необхідність збирання додаткових доказів у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета, перш ніж матеріали будуть передані в суд. За словами Рябошапки, він поставив перед підлеглими завдання встановити людей, які не тільки організовували виконання вбивства, але і тих, кому усунення журналіста було вигідно.

Джерело: Народна Правда
загрузка...