Коронавірус в Україні: у МОЗ розповіли чи підтвердився небезпечний вірус у 9 осіб

В Україні перевірили дев'ять випадків підозри на коронавірус

Коронавірус в Україні: у МОЗ розповіли чи підтвердився небезпечний вірус у 9 осіб
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

У Центрі громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України заявили, що лабораторні дослідження не підтвердили підозру на коронавірус у дев’яти українців.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Telegram-канал “Коронавірус_інфо”.

Як відомо, станом на 6 березня в Україні не зареєстровано нових випадків захворювання COVID-19.

“У Центр громадського здоров’я надійшло 9 повідомлень про підозру на захворювання коронавіруса, але лабораторні дослідження у вірусологічній референс-лабораторії показали негативні результати, ні в кого не виявлено коронавирусной інфекції”, – йдеться в повідомленні.

При цьому наголошується, що по всій території України у визначених медичних закладах тривають навчання (симуляционные вправи) у разі фіксації COVID-19.

Нагадаємо, що в Україні перший випадок коронавіруса був виявлений в Чернівцях 3 березня. Вірус був виявлений у чоловіка, який до цього подорожував по Італії. У зв’язку з цим у Чернівецькій області з 6 по 22 березня закриті навчальні заклади та запроваджена заборонена на проведення масових заходів.

Крім цього раніше, глава Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Адхан Гебрейесус впевнений, що жодна країна не повинна заспокоювати себе тим, що вона уникне коронавірусу. За його словами, навіть багаті країни, які вживають всі можливі заходи, щоб стримати поширення інфекції, “мають бути готові до несподіванок”.

Джерело: Народна Правда