Порошенко прийшов на черговий допит у ДБР

Під будівлею Держбюро зібралися прихильники п'ятого президента

Порошенко прийшов на черговий допит у ДБР
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Після того, як 28 лютого п’ятому президенту України Петру Порошенку під час допиту у Державному бюро розслідувань не вручили жодних підозр, 6 березня він знову прибув на допит у ДБР.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, відповідне відео оприлюднене на Facebook-сторінці Петра Порошенка.

Він подякував активістам, яки зібралися під будівлею ДБР.

“Дякую, що залишаєтеся небайдужими і збираєтеся тут, під ДБР, щоб викорінювати паростки реваншу. Символом реваншу є призначення Бабікова – адвоката Януковича, який вніс дух Януковича в Державне бюро розслідувань і руйнує незалежність слідчих і правоохоронних органів”, – сказав Порошенко.

П’ятий президент додав, що 5 березня суд зобов’язав ДБР розглянути і закрити кримінальну справу, по якій він на сьогодні запрошений до ДБР.

“Це рішення про аналіз сплати податків, поданий маріонеткою Коломойського, який називається «мама любит скорость». Друге рішення суду зобов’язує ДБР порушити кримінальну справу проти нього за завідомо неправдиве повідомлення про злочин”, – повідомив Порошенко.

Як відомо, 24 січня 2020 року колишнього президента Петро Порошенко знову викликали на допит в Державне бюро розслідувань. Допит в якості свідка також проходив по справі про можливу держзраді під час підписання Мінських угод.

Нагадаємо, що 24 січня біля будівлі Державного бюро розслідувань, де проходив допит п’ятого президента Петра Порошенка у справі про держзраду, сталася бійка, частина народних депутатів намагалася увійти у приміщення ДБР, проте їх не пустили, адже такі спроби є втручанням у роботу Бюро.

Раніше повідомлялося, що 21 січня п’ятий президент України Петро Порошенко не з’явився на допит до Державного бюро розслідувань, ДБР повідомило, що готується до примусового приводу політика на допит.

Нагадаємо також,  Петра Порошенка викликали на допит у ДБР у справі про можливу державну зраду під час підписання Мінських угод.

Джерело: Народна Правда