Шмигаль пояснив, як буде рятувати промисловість України

Шмигаль пояснив, як буде рятувати промисловість України
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини/Правда про чиновників

На думку прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, три невідкладні кроки для покращення ситуації у промисловому сектору це – комунікація з промисловцями, лобізм на світових ринках і створення відповідних умов у податковій сфері.

Loading...

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це він заявив під час години запитань парламенту до уряду.

 1. “Отримати відповіді від промисловців, підприємців, малого та середнього бізнесу, що для них потрібно – а це близько 100 кроків, які необхідно зробити уряду та парламенту, щоб бізнес відчував себе вдома, міг спокійно робити свою роботу.
  …Ми домовилися, що ми не робимо реформ без тих для кого ми це робимо”, – заявляє прем’єр.
 2. Робота на зовнішніх ринках, для того щоб розвинути експортний потенціал.
  “Сьогодні Україна, чи не єдина країна в світі, яка не займається лобізмом наших промисловців і аграріїв на міжнародних ринках – вони самі шукають для себе збут”, – зазначає глава уряду.
 3. Створення відповідних умов з точки зору податків та зайнятості для бізнесу.
  “Це загальні фрази сьогодні, але третій крок випливає з першого – те що ми почуємо від промисловців і підприємців – так і будемо працювати, це буде невідкладно”, – резюмує Шмигаль.

Нагадаємо:

 • У січні 2020 року промислове виробництво в Україні знизилося на 5,1% порівняно з січнем 2019 року і скоротилася на 8,4% порівняно з минулим місяцем.
 • Українська промисловість скорочується протягом 8 місяців , зокрема, через зниження цін на метал у світі, зміцнення курсу гривні і додаткових санкцій від РФ, пояснили раніше в уряді.
 • В середині лютого Кабінет міністрів утворив Координаційний центр з питань промисловості, який повинен займатися забезпеченням зростання промислового виробництва.
Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла:
Новий прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що зміцнення курсу гривні до долара не принесло позитивних наслідків.
Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час виступу у Верховній Раді назвав основні завдання уряду, які він ставить перед собою на цій посаді.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...