Шмигаль зробив дивну заяву про подачу води в Крим: усі подробиці

Шмигаль заявив, що в Крим потрібно подавати воду, але потім, схаменувшись, додав, що робити це можна тільки після деокупації

Шмигаль зробив дивну заяву про подачу води в Крим: усі подробиці
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Новий прем’єр-міністр Денис Шмигаль зробив дивну заяву про відновлення водопостачання анексованого Криму. Спочатку він заявив, що в Крим треба подавати воду, адже там живуть українці, але потім, схаменувшись, додав, що зробити це можна робити тільки після деокупації півострова. Як передає НАРОДНА ПРАВДА, питання подачі води в Крим піднімався ефірі програми «Право на владу» на телеканалі «1+1».

Денис Шмигаль заявив, що воду в окупований Росією Крим потрібно подавати, адже там живуть українці:

Loading...

«Питання подачі води в окупований Крим — це не питання торгівлі з окупантом, це не питання якогось бізнесу, це питання гуманітарної відповідальності перед людьми, які живуть у Криму. Неподання туди води приведе до гуманітарної катастрофи. Там живуть українці, ми не перекриємо воду для українців».

Шмигаль також додав, що «Крим — це Україна», а окупант не може нести відповідальність за українців, які там живуть.

Пізніше він уточнив свою заяву щодо поставок Україною води в аннексированный Крим. Зокрема, вже після ефіру прем’єр уточнив, що уряд України не може подавати воду в окупований Росією Крим до деокупації півострова і повернення його до складу України:

«Позиція залишається незмінною: ми хотіли б подавати воду нашим громадянам, але не можемо і не маємо технічної можливості робити цього до деокупації півострова і повернення його до складу України».

Нагадаємо, раніше новий прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що зміцнення курсу гривні до долара не принесло позитивних наслідків.

Джерело: Народна Правда