У Києві напали на нардепа “Слуги народу”: всі подробиці

Бужанського закидали яйцями

У Києві напали на нардепа “Слуги народу”: всі подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Максим Бужанський, народний депутат від фракції “Слуга народу” заявив, що 5 березня у Києві на нього було скоєно напад.

Як пише НАРОДНА ПРАВДА, про це Бужанський написав у Facebook.

Максим Бужанський розповів, що близько 16 години в четвер, 5 березня, йому надійшла інформація про те, що проти нього готується провокація. Напад стався вночі, біля будівлі телеканалу Zik.

“О 16 годині мене попередили, що готується провокація, після вечірнього ефіру Народ Проти. І вірно, о 0 годині 30 хвилин, натовп персонажів, чоловік 35-40, з битками, які представилися ветеранами полку Азов, і прибула на автомобілях АА 1154 XI Міцубісі L200 чорний, АА0714 Ха білий мерседес-спринтер, за допомогою декількох яєць здобула переконливу перемогу над моїм костюмом”, – написав Бужанський.

Він додав, що під час нападу постраждав лише його костюм і він не особливо вражений, адже їх у нього багато.

“Не особливо вражений, костюмів у мене явно більше, ніж у них яєць, я маю на увазі, у мене одного, ніж у них всіх, сорока, разом узятих. Переживаю, чи не злякалися хлопці, всього-то чотири десятки, ось так взяли та зважилися на такий відчайдушний крок”, – іронізує Бужанський.

У Києві напали на нардепа “Слуги народу”: всі подробиці

Нагадаємо, раніше Максим Бужанський вніс на розгляд Верховної Ради законопроект про визнання закону “Про забезпечення функціонування української мови як державної” таким, що втратив чинність “на базі нововиявлених обставин, зважаючи на рішення Венеціанської комісії“.

Нагадаємо також, Максим Бужанський пропонує заборонити працювати у владі особам, які отримували гранти. За його словами, він розмірковує над поданням законопроект про заборону працювати в органах виконавчої влади та наглядових радах держпідприємств особам, які отримували гранти протягом попередніх п’яти років.

Джерело: Народна Правда