Експрем’єр Гончарук розповів, що буде робити після відставки

Ми не підлаштовувались під олігархів, рейтинги, не йшли на компроміси з совістю, - Гончарук

Експрем’єр Гончарук розповів, що буде робити після відставки
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Відправлений Верховною Радою у відставку 4 березня прем’єр-міністр Олексій Гончарук, який полетів у Португалію у компанії колишнього скандального мера Ірпеня Володимира Карплюка, розповів, що робитиме далі.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це Гончарук написав на своєму Telegram-каналі.

Крім того він подякував членам своєї команди та запевнив, що вони не йшли на компроміси з совістю.

“Ми не підлаштовувались під олігархів, рейтинги, не йшли на компроміси з совістю … Я вдячний нашій команді — кожному, із ким мав честь працювати останні півроку. Тепер ми рухаємося далі — щоб втілити все задумане, але поки – не реалізоване, заради успішного майбутнього нашої держави. Інше просто неможливо. Нове покоління є. Саме від нас, нашої команди залежить успішне майбутнє нашої держави”, – зокрема сказав Гончарук.

А тим часом Верховна Рада зняла з розгляду закони Гончарука. Як сказано на сайті парламенту, серед знятих законопроектів і скандальний проект нового Трудового кодексу. При цьому протягом 3-4 березня уряд Гончарука вніс у Раду 15 проектів законів і постанов.

Також повідомлялося, що під час голосування у Раді за відставку Гончарука, жоден з народних депутатів не проголосував проти. Зокрема за це віддали свої голоси 240 “слуг народу”, при цьому 4 утрималися і ще один не голосував.

Джерело: Народна Правда