Голова ДБР подала в суд на українські ЗМІ: в чому справа

Глава ДБР хоче "показати, що брехати має стати економічно невигідно"

Голова ДБР подала в суд на українські ЗМІ: в чому справа
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Тимчасова виконувачка обов’язків директора Державного бюро розслідувань (ДБР) Ірина Венедіктова подала до суду на громадську організацію “Центр протидії корупції” та видання “Українська правда”.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на повідомлення Венедіктової у Facebook, причиною стала стаття “Спрут Авакова: Як “тимчасовий міністр” нарощує свій вплив у силовому блоці”.

Loading...

Як стверджує Венедіктова, опублікована у статті інформація, що її чоловік Денис Колесник нібито впливає на кадрову політику ДБР, а Руслана Бірюкова призначили її радником завдяки Колеснику, не відповідає дійсності.

Венедіктова вимагає компенсацію в розмірі 150 тисяч гривеньу відповідачів – “Української правди”, редакторки-засновниці видання Олени Притули і “Центру протидії корупції”.

“Мета – показати (і робити це системно), що брехати має стати економічно невигідно. І зупинити спотворення самої ідеї контролю громадянського суспільства за владою. Честь і гідність – це базові принципи”, – йдеться у публікації.

Голова ДБР подала в суд на українські ЗМІ: в чому справа

Зазначимо, чоловік Венедіктової працює в департаменті кіберполіції. У статті “Української правди” пишуть, що Венедіктова бере чоловіка на важливі зустрічі і навіть на співбесіди з потенційними співробітниками.

А тим часом у Державному бюро розслідувань (ДБР) ініціювали зміни до законодавства, щоб зняти всі обмеження для розслідування вбивств на Майдані. Венедіктова підтримує це рішення.

Також повідомлялося, що колишньому народному депутату Верховної Ради 8-го скликання Тетяні Чорновол загрожує тюремне ув’язнення за незаконне проникнення на територію Державного бюро розслідувань (ДБР) і “напад” на заступника голови ДБР Олександра Бабікова.

Джерело: Народна Правда
загрузка...