«Хочу вішати людей»: Зеленський зробив відверте зізнання

Пересторогою від смертної кари для українців, за словами Зеленського, є демократія в Україні

«Хочу вішати людей»: Зеленський зробив відверте зізнання
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Президент України Володимир Зеленський дав інтерв’ю журналу The Guardian, яке наробило багато галасу. Так, глава держави в інтерв’ю заявив, що іноді хоче вішати людей, оскільки так буде швидше для проведення реформ і досягнення цілей.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише The Guardian.

Український лідер жартома поскаржився, що не може цього робити через демократію.

Loading...

“Якщо ми вибрали демократію, то ми не можемо вішати людей. Хоча… Іноді дійсно цього хочеться. Знаєте чому? Тому що так було б швидше. Набагато швидше”, – сказав він.

Після цього прес-секретар Зеленського Юлія Мендель поспішила розрядити обстановку і сказала, що це український президент жартує.

“Жартую, звичайно”, – підтвердив Зеленський.

Нагадаємо, раніше в мережі показали фото обкладинки журналу The Guardian Weekend від 7 березня 2020 року, де зображений президент України Володимир Зеленський. Її раніше анонсувала прес-секретар глави держави Юлія Мендель, потрапивши під шквал критики і насмішок.

Додамо, що в інтерв’ю The Guardian президент України Володимир Зеленський порівняв своє президентство з управлінням дірявим судном, яке продовжує триматися на плаву. При цьому він намагається затикати дірки.

А тим часом, перший заступник голови Офісу президента України Сергій Трофімов вважає, що українці захочуть, щоб Володимир Зеленський був переобраний президентом на наступних виборах у 2024 році.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...