В Україні зник ще один великий банк

Його було віднесено до категорії неплатоспроможних постановою НБУ від 27 листопада 2014 року

В Україні зник ще один великий банк
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини
Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ

ПАТ Легбанк припинив своє існування як фізична особа 3 березня 2020 року, в Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено відповідний запис.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на прес-службу Фонду гарантування вкладів фізосіб (ФГВФО), ліквідація банку вважається завершеною, а банк ліквідованим.

Loading...

Згідно зі статтею 52 Закону України “Про систему гарантування вкладів фізичних осіб”, вимоги кредиторів до банку, які були незадоволені недостатністю його майна, вважаються погашеними.

Зазначимо, НБУ вирішив ліквідувати неплатоспроможний Легбанк 26 лютого 2015 року, його було віднесено до категорії неплатоспроможних постановою НБУ від 27 листопада 2014 року.

Легбанк був заснований в 1989 році. За його даними, на 1 липня 2014 року серед акціонерів фінустанови не було осіб, що володіли більше 10% статутного капіталу

До слова, Національний банк України (НБУ) оприлюднив графік вихідних днів у банківській системі на 2020 рік. Банківська система у поточному році працюватиме відповідно до загального графіку святкових та вихідних днів в Україні.

Нагадаємо також, ПриватБанк і Нацбанк України програли апеляцію – Північний апеляційний господарський суд визнав претензії заводу бізнесмена Ігоря Коломойського на 22 млн гривень.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...