Сенцов передбачає крах Росії через “нафтову війну”

Майже шість років я чекав, коли цей птах неминучості своїми крилами накриє Росію, - Сенцов

Сенцов передбачає крах Росії через “нафтову війну”
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Олег Сенцов, український кінорежисер, звільнений з полону Кремля, передбачив крах Російської Федерації через “нафтову війну”, яка розгорілася між Саудівською Аравією і Росією.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це Сенцов написав у Facebook.

Loading...

Колишній бранець Кремля провів паралель між нинішньою ситуацією та обвалом на фондових ринках з сюжетом книги “Чорний лебідь” Нассіма Талеба, у який йдеться про теорію непередбачених подій. Вони можуть трапитися раптово і привести до катастрофічних наслідків.

“Майже шість років я чекав, коли цей птах неминучості своїми крилами накриє Росію, що робила все, щоб прискорити її приліт”, – йдеться у публікації.

Сенцов пояснив, що проблеми з цінами на нафту приведуть до запуску руйнівних процесів, які призведуть не тільки до краху Росії, але також до краху правління Володимира Путіна.

“Сьогодні почалася неоголошена війна за нафторинок – Саудівська Аравія почала демпінгувати у відповідь на відмову РФ подальшого зменшення добування цієї сировини. Нафта, а слідом за нею і рубль, почали своє швидке падіння. Ціна на газ, яка прив’язана до нафти, незабаром приєднається до цього тренду, який, сподіваюся, призведе до запуску руйнівних процесів в економіці агресора. Путін, який є затятим прихильником Радянського Союзу, веде свою країну по тому ж шляху, на кінцевій зупинці якого стоїть табличка “Крах”, – резюмував Олег Сенцов.

Сенцов передбачає крах Росії через “нафтову війну”

До слова, нещодавно Олег Сенцов піддав жорсткій критиці політику президента України Володимира Зеленського щодо “бажання миру за всяку ціну”. Він наголосив, що це саме те, чого хоче глава країни-агресора Володимир Путін.

Раніше Звільнений з російського полону український режисер Олег Сенцов розкритикував новорічне звернення президента Володимира Зеленського та його заклики до взаємного примирення заради миру в Україні. Особливо ту частину, де Зеленський намагався поміркувати на тему «яка різниця».

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...