У “Слузі народу” заговорили про наступника Авакова

На даний момент президент Володимир Зеленський не має кандидатури, хто міг би замінити Авакова

У “Слузі народу” заговорили про наступника Авакова
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Фракція “Слуга народу” має намір запропонувати кандидатуру заступника міністра внутрішніх справ, який згодом зможе очолити відомство.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на 24 канал, про це повідомила заступник глави фракції Євгенія Кравчук.

“Ми вирішили так: запропонуємо заступника, і якщо ця людина виросте, і ми будемо розуміти, що він зможе замінити міністра”, – зазначила вона.

Кравчук додала, що на даний момент президент Володимир Зеленський не має кандидатури, хто міг би замінити Авакова.

“Є питання до пана Авакова: і по поліції, і, очевидно, по іншим моментам. Очевидно – і це правда – немає до сих пір кандидата у Володимира Зеленського, який би повноцінно міг гарантувати, що все буде добре”, – пояснила Кравчук.

Водночас за її словами, Аваков «зумів утримати ситуацію» в Нових Санжарах, де пройшли протести під час евакуації громадян, які прибули з Китаю.

Раніше заступник голови фракції “Слуга народу” Олександр Корнієнко заявляв, що Арсен Аваков вже довгий час на посаді, тому він добре розбирається у цій сфері.

Нагадаємо, днями у Києві сталися сутички між правоохоронцями та протестувальниками, які зібралися під Офісом президента на акцію за відставку Арсена Авакова з посади міністра внутрішніх справ.

Нагадаємо також, Арсен Аваков відповів на заяви Владислава Суркова, колишнього помічника президента Росії Володимира Путіна, про Донбас і політику України. Зокрема, Аваков назвав Суркова “закомплексованим стратегом”.

Джерело: Народна Правда