Український телеканал потрапив у гучний скандал через святкування “8 березня”

Концерт російських зірок був показаний в день, коли російські окупанти обстріляли з ПТРК вантажний автомобіль одного з підрозділів ОС

Український телеканал потрапив у гучний скандал через святкування “8 березня”
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У той час, як в Україні заборонили канал RTVi, телеканал “Інтер” потрапив у черговий скандал через свій контент на 8 березня – глядачам показали концерт за участю російських зірок, більшість з яких підтримало окупацію України, деякі відкрито виявляли підтримку анексії Криму.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, на це вказав офіцер ЗСУ, полковник Анатолій Штефан (Штірліц).

Loading...

Як зазначив Штефан, багато музикантів, показані в ефірі українського каналу, мають заборону на в’їзд в Україну.

Він також вказав на те, що концерт російських зірок був показаний в день, коли російські окупанти обстріляли з ПТРК вантажний автомобіль одного з підрозділів ОС. В результаті чого один воїн загинув, ще двоє отримали поранення і один – бойове ураження, ще троє бійців були поранені під час обстрілу ворожих українських позицій.

“Наступним кроком потрібно напевно обійнятися, вибачитися і зробити спільний військовий парад, який буде транслювати “Інтер”, – іронізує Штірліц.

Український телеканал потрапив у гучний скандал через святкування “8 березня”

У ювілейному концерті Михайла Гуцерієва, показаному у вечірньому ефірі каналу, брали участь Філіп Кіркоров, Микола Басков, Григорій Лепс, Валерія, Діма Білан, Ані Лорак, Стас Михайлов, група “Земляни”, Михайло Шуфутинський, Денис Клявер, Жасмин та інші.

Нагадаємо, раніше Нацрада України з питань телебачення і радіомовлення заборонила трансляцію телеканалів “Єврокіно”, “Топшоп ТБ” і “Зоопарк”.

При цьому в Україні до 16 березня почнуть транслювати чотири безкоштовних національних телеканали, які нададуть медіагрупи StarLightMedia, “1+1 media”, “Медіа Група Україна” та Inter Media Group.

Джерело: Народна Правда
загрузка...