В Україні стався землетрус: перші подробиці

Це були відгомони землетрусу, епіцентр якого знаходився в горах Вранча

В Україні стався землетрус: перші подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Погода

Після того, як у ніч на 31 січня Одеську область зачепив землетрус магнітудою 5,1, який стався в горах Румунії, 9 березня на території області знову було зафіксовано підземні поштовхи незначної потужності.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на УНІАН.

Loading...

Це були відгомони землетрусу, епіцентр якого знаходився в горах Вранча (південна частина східних Карпат) на глибині 129-136 км. Магнітуда в епіцентрі збурень склала до 4,3 бала.

Інформації про жертви або руйнування через землетрус немає.

Зазначимо, у разі, якщо оголошена загроза землетрусу, жителям рекомендується заздалегідь домовитися про місце збору сім’ї в разі евакуації. З собою необхідно взяти запас продуктів харчування на декілька днів, питну воду, медикаменти, кишеньковий ліхтарик.

Нагадаємо, у ніч на 31 грудня зафіксували землетрус в 3:26 за київським часом у повіті Вранча. Епіцентр знаходився на глибині 120 км. Підземні поштовхи відчули люди, які живуть на відстані до 250 км. Так, землетрус зачепив: Україну, Молдову та Болгарію.

Як повідомлялося раніше, 23 січня в Закарпатській області стався землетрус. Джерело землетрусу знаходився в районі р. Виноградів, Закарпатська область, на глибині 3 км. Епіцентр знаходився в точці з координатами 48,30 північної широти і 23,11 східної довготи. Магнітуда — 2,9 за шкалою Ріхтера.

Джерело: Народна Правда
загрузка...