Держгеокадастр запроваджує онлайн-трансляції розпоряджень землями с/г призначення

Держгеокадастр запроваджує онлайн-трансляції розпоряджень    землями с/г призначення
Автор Марія Петренко в Економічна правда/Новини

Невдовзі на сайті Держгеокадастру та офіційному каналі Держгеокадастру у YouTube, у режимі реального часу та за участі фахівців Головних управлінь Держгеокадастру, проводитимуться онлайн-трансляції розпоряджень землями сільськогосподарського призначення. 

Loading...

Уже завтра — 11.03. на сайтах ГУДів у розділі «Онлайн трансляція розпорядження землями с/г призначення» відбудуться перші прямі ефіри: Херсонська, Полтавська, Дніпропетровська, Луганська та Черкаська область. 

Така ініціатива є гарантією відкритого та неупередженого процесу розпорядження сільськогосподарськими землями, адже надає громадянам можливість бути в курсі рішень територіальних органів службиОкрім цьоготрансляції сприятимуть повноті реалізації стратегії «Кадастр 2.0. Прозорістьдоступністьінновації»: населення не лише оперативно інформуватиметься, але і залучатиметься до процесу розгляду клопотань та прийняття рішень стосовно наданняабо ж відмови у наданні дозволів на розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність та користування. 

Тижневий графік трансляцій.

Зауважте, що графік може змінюватися з огляду на технічні причини, офіційні свята та вихідні, обсяги навантаження Головних управлінь тощо. 

Такожнапередодні ефіру ГУДи оприлюднюватимуть анонси заходів з переліком запланованих до розгляду номерів клопотаньПісля ефірів усі накази реєструватимуть та публікуватимуть відповідні рішення. 

Джерело: Народна Правда
загрузка...