Елітні авто та сотні тисяч готівки: Богдан показав свої багатства у декаларації – фото

Андрій Богдан опублікував у декларації інформацію про свою власність.

Елітні авто та сотні тисяч готівки: Богдан показав свої багатства у декаларації – фото
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Андрій Богдан задекларував 16 квартир у Києві та у Словаччині.

Loading...

Екс-глава Офісу президента Андрій Богдан вперше показав свою електронну декларацію, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Документ з’явився на сайті НАЗК у вівторок, 10 березня. Судячи з декларації, Богдан має 16 квартир – у Києві та у Словаччині.

У його власності 5 автомобілів: 2 Tesla і 3 Mercedes-Benz, а також троє швейцарських наручних годинників класу “люкс”.

Вказано також заощадження на 10,6 млн гривень, 1,4 млн доларів і 800 тис. євро.

Декларація заповнена перед звільненням. Йдеться про дані з 1 січня 2020-го по 11 лютого 2020 року. У цьому ж році за півтора місяці дохід Богдана склав 83,1 тис. гривень: 63 130 гривень зарплати в Офісі президента, 20 тис. гривень від надання в оренду майна. Зазначено також і готівкові кошти: 722 тис. доларів і 238 тис. євро.

Елітні авто та сотні тисяч готівки: Богдан показав свої багатства у декаларації – фото Елітні авто та сотні тисяч готівки: Богдан показав свої багатства у декаларації – фото Елітні авто та сотні тисяч готівки: Богдан показав свої багатства у декаларації – фото Елітні авто та сотні тисяч готівки: Богдан показав свої багатства у декаларації – фото Елітні авто та сотні тисяч готівки: Богдан показав свої багатства у декаларації – фото Елітні авто та сотні тисяч готівки: Богдан показав свої багатства у декаларації – фото Елітні авто та сотні тисяч готівки: Богдан показав свої багатства у декаларації – фото Елітні авто та сотні тисяч готівки: Богдан показав свої багатства у декаларації – фото Елітні авто та сотні тисяч готівки: Богдан показав свої багатства у декаларації – фото Елітні авто та сотні тисяч готівки: Богдан показав свої багатства у декаларації – фото

Держгеокадастр запроваджує онлайн-трансляції розпоряджень землями с/г призначення.

Кияни в лютому заплатять за тепло менше.

Джерело: Народна Правда
загрузка...