Маячня: Путін істерично відреагував на заяву Зеленського про звільнення Освенцима

Путін вважає, що Зеленському "хочеться бути таким благообразним" для керівництва Польщі

Маячня: Путін істерично відреагував на заяву Зеленського про звільнення Освенцима
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини/Політична правда

Російський президент Володимир Путін вважає, що заява президента України Володимира Зеленського про те, що Освенцим звільняли українці, обумовлено поточною політичною кон’юнктурою.

Loading...

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це він заявив в інтерв’ю росСМИ.

Путін вважає, що Зеленському “хочеться бути таким благовидим” для керівництва Польщі, яке робить дуже велику помилку.

Раніше Зеленський, виступаючи з промовою на заходах у Польщі в честь 75-ї річниці визволення в’язнів концтабору Аушвіц-Біркенау (Освенцим), згадав командира танка Т-34 Ігоря Побірченко, який разом з екіпажем першим розбив ворота концтабору Аушвіц, і солдат ударного батальйону 100-ї Львівської дивізії, що увійшли в табір під керівництвом полтавця єврейського походження Анатолія Шапіро і які разом з бійцями 322-ї дивізії Першого українського фронту звільнили табір.

“Ми ж розуміємо, що це нісенітниця. Ми розуміємо, що все це – кон’юнктура сьогоднішнього дня. Я знаю, що відбувається в серцях людей, які воювали з нацизмом зі зброєю в руках. Для них це плювок”, – заявив Путін.

В останні місяці Путін став постійно розмірковувати про причини Другої світової війни та ролі в ній Росії та інших країн. Зокрема, він заявив, що підписання пакту Молотова-Ріббентропа не вплинуло на початок війни, оскільки раніше, ніж був підписаний цей документ, відбулася змова західних країн з Адольфом Гітлером, що і призвело до війни. Говорячи про можливість війни в даний час, Путін вже пообіцяв перемогу «повторити».

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла:

В окупованому Криму сплюндрували пам’ятник загиблим під час Другої світової війни.

В Україні зі скандалами вшанували пам’ять жертв Другої світової війни.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...