Путіну “обнулили” президентські терміни: всі подробиці

Поправка дозволить Путіну переобратися після внесення змін до Конституції

Путіну “обнулили” президентські терміни: всі подробиці
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Держдума РФ, яка 23 січня ухвалила в першому читанні поданий президентом Росії Володимиром Путіним законопроєкт про зміни до Конституції РФ, підтримала у другому читанні поправку про зняття обмеження на число президентських термінів в Російській Федерації.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляють  російські ЗМІ.

Loading...

Відповідне рішення депутати Держдуми прийняли у вівторок, 10 березня, підтримавши поправку депутата від “Єдиної Росії” Валентини Терешкової до законопроекту про зміни до Конституції, що знімає обмеження на кількість президентських термінів.

“Поправка застосовується до особи, займав і (або) займає посаду президента РФ, без урахування числа термінів, протягом яких воно займало і (або) займає цю посаду на момент набрання чинності поправки до Конституції РФ”, – йдеться в законодавчої ініціативи.

Президент Росії Володимир Путін, виступаючи перед голосуванням, не підтримав ідею зняття ліміту числа термінів повноважень президента РФ, але заявив, що президентські терміни можуть бути обнулені, якщо відповідну поправку підтримає Конституційний суд.

Нагадаємо, 15 січня президент Росії  Володимир Путін звернувся з черговим, 16-тим, посланням до Федеральних зборів. В ньому президент РФ зявив про намір внести зміни до Конституції РФ.

20 січня президент РФ Володимир Путін вніс проєкт закону щодо внесення змін до російської Конституції на розгляд Держдуми.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...