США почали вивід військ з Афганістану: всі подробиці

Військова кампанія в Афганістані вважається найтривалішою - війська США увійшли в Афганістан після нападів 11 вересня 2001

США почали вивід військ з Афганістану: всі подробиці
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

США почали виведення військ з Афганістану. Сталося це після того, як Штати і ісламістський рух «Талібан» уклали угоду, покликану запустити мирний процес у країні.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Associated Press.

Відомо, що США мають намір скоротити чисельність своїх військ в Афганістані з 13 тисяч до 8,6 тисяч людей у найближчі чотири з половиною місяці. Повне виведення американських військ з країни повинен завершитися протягом 14 місяців.

Нагадаємо, військова кампанія в Афганістані вважається найтривалішою – війська США увійшли в Афганістан майже 19 років тому після нападів 11 вересня 2001 року.

Мирну угоду США та представниками руху «Талібан» було підписано в кінці лютого. Документ передбачає виведення всіх американських військ з Афганістану. «Талібан» в свою чергу зобов’язався не вкривати представників інших терористичних угруповань.

Нагадаємо, на початку 2020 року в Афганістані таліби збили вузол зв’язку та ретранслятор ВПС США на базі літака Bombardier.

Джерело: Народна Правда