Суд обирає запобіжний захід нардепу Федині: всі подробиці

До суду прийшли нардепи Володимир В'ятрович та Микола Княжицький

Суд обирає запобіжний захід нардепу Федині: всі подробиці
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

10 березня Печерський районний суд Києва обирає запобіжний захід народному депутату України від партії “Європейська солідарність” Софії Федині. Нагадаємо, 12 лютого вона отримала повідомлення про підозру у справі про погрози президенту України Володимиру Зеленському.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, Федині повідомили про підозру у ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 346 Кримінального кодексу України.

Loading...

За версією слідства, народний депутат Софія Федина, діючи за попередньою змовою з Марусею Звіробій, 26 жовтня 2019 року, перебуваючи в одному з кафе Львова, під час онлайн-трансляції висловила усні погрози вбивством щодо президента України Володимира Зеленського.

Зазначимо, розгляд справи розпочався з того, що захист Федини попросила перенести розгляд справи до іншого суду, оскільки депутат не прописана в Печерському районі Києва. Прокурор каже, що слідство ДБР знаходиться в цьому районі. Однак суд відмовився переносити розгляд в Київський апеляційний суд.

Обвинувач запропонував обрати для неї запобіжний захід – особисте зобов’язання. Вона повинна прибути до слідчого, прокурора або в суд за викликом. Здати паспорти для виїзду за кордон. І не залишати Київську область без дозволу слідства.

Адвокат заявляє, що доказів загрози президенту немає, адже Федина і Звіробій не можуть реально погрожувати Зеленському.

Крім того, адвокат Федини стверджує, що одним із доказів відсутності умислу є загальна тривалість відео. Відзначимо, воно триває понад 49 хвилин, і розмова про президента займає лише 5 хвилин. Юрист також підкреслює, що депутат на відео посміхається, що також свідчить на користь її невинності.

Як повідомлялося раніше, волонтера Марусю Звіробій, суд відпустив під особисте зобов’язання – вона зобов’язана носити електронний браслет.

Джерело: Народна Правда
загрузка...