У “ДНР” запідозрили коронавірус: що про це відомо

Жінка прилетіла в Москву з Китаю, а потім вирушила в "ДНР"

У “ДНР” запідозрили коронавірус: що про це відомо
Автор Романова Марі в Новини/Правда про здоров'я

У “ДНР” з підозрою на коронавірус Covid-19 госпіталізована в інфекційне відділення лікарні жінка.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє “МОЗ ДНР”. Відомо, що 6 березня жінка прибула в аеропорт “Шереметьєво” (Москва) з Китаю. При первинному огляді симптоми хвороби у неї були відсутні. Однак далі жінка відправилася в “ДНР” і при проходженні КПВВ “Новошахтинськ” 9 березня у неї вже була зафіксована температура 37,2.

Loading...

Лікарі “республіки” визначили випадок як підозру на коронавірус. Жінка перебуває під медичним наглядом в інфекційному відділенні. Сьогодні, 10 березня, температура 37,2 зберігається, але інших зовнішніх ознак коронавирусної інфекції немає. За всіма особами, які контактували з нею, встановлено медичне спостереження.

Нагадуємо, голова Китайської народної республіки Сі Цзіньпін вперше приїхав у вогнище поширення коронавіруса Covid-19, місто Ухань провінції Хубей. Китайські ЗМІ підносять цю подію як «близьку перемогу над вірусом. Також відомо, що у зв’язку з покращенням епідеміологічної ситуації закрилися останні з 14 тимчасових лікарень, побудованих в Ухані для лікування інфікованих коронавірусом. Деякі з них були переобладнані із стадіонів та залів для конференцій.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...