У Київ надійшли 1200 тестів для діагностики коронавірусу

У разі спалаху інфекції в місті скасують масові заходи

У Київ надійшли 1200 тестів для діагностики коронавірусу
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Міський голова Києва Віталій Кличко повідомив, що Київ отримав 1200 швидких тестів для діагностування коронавірусу Covid-19.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це Кличко повідомив на своїй сторінці у Facebook.

За словами міського голови, столична влада  готова скасувати масові заходи, закрити навчальні заклади та припинити роботу громадського транспорту, якщо відбудеться спалах інфекції.

Кличко також  зазначив, що тест-системи для діагностики Covid-19 розділять між 7 базовими лікарнями, які приймають пацієнтів з підозрами на коронавірус, а до кінця тижня місто загалом має отримати 5 тисяч таких тестів.

«Обладнання ж для експрес-тестування в аеропортах повинне надійти в столицю до кінця цього тижня. Ми встановимо його в аеропорту ім. Сікорського та Борисполі», — повідомив міський голова.

Нагадаємо, заступник глави Міністерства охорони здоров’я Віктор Ляшко повідомив, що український уряд планує закупити в Китаї тести для швидкого виявлення коронавіруса, який продовжує розповсюджуватися по всьому світу. Гроші для цієї мети виділять з держбюджету.

Раніше Віктор Ляшко повідомив, що стан пацієнта з Чернівецької області, у якого виявили коронавірус Covid-19, не погіршується.

Нагадуємо, що вчені з університету Джона Хопкінса в США озвучили терміни прояви коронавіруса Covid-19. В основному це 11 днів, але є невеликий відсоток людей, у яких симптоми проявляються після 14 днів.

Джерело: Народна Правда