Зачиняють тимчасові лікарні: у Китаї різко покращилася ситуація з коронавірусом

Але якщо у Китаї ситуація почала поліпшуватися, в інших країнах поширення вірусу триває швидкими темпами - за минулі вихідні на друге місці за кількістю інфікованих вийшла Італія

Зачиняють тимчасові лікарні: у Китаї різко покращилася ситуація з коронавірусом
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Голова Китайської народної республіки Сі Цзіньпін вперше приїхав у вогнище поширення коронавірусу Covid-19, місто Ухань провінції Хубей.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, подробиці повідомляє South China Morning Post.

Loading...

Китайські ЗМІ пишуть, що Сі Цзіньпін вперше відвідав провінцію після спалаху епідемії коронавірусу Covid-19 у грудні 2019 року. При цьому місцеві журналісти підносять цю подію як «близьку перемогу над вірусом”:

«Перемога в Ухані означає перемогу в Хубеї, а перемога в Хубеї – це перемога для всього Китаю”;

“Боротьба триває, але перемога близько”.

ЗМІ Китаю також пишуть, що у зв’язку з покращенням епідеміологічної ситуації закрилися останні з 14 тимчасових лікарень, побудованих в Ухані для лікування інфікованих коронавірусом. Деякі з них були переобладнані із стадіонів та залів для конференцій.

Глава Компартії Китаю в провінції Хубей Їнг Йонг закликав чиновників розпочати планове повернення бізнесу до нормального життя:

«[Ми повинні] повністю підтримувати компанії, які мають глобальний експортний ланцюжок, провідні інженерні проекти і сільськогосподарські корпорації у їх повернення до робочого режиму».

Нагадаємо, станом на ранок 10 березня, від пневмонії померли 4 026 осіб. Вилікувались 64 166 пацієнтів. Всього з початку епідемії діагноз коронавірус Covid-19 по всьому світу вже підтвердили в 114 452 випадках. У китайській провінції Хубей, де і почався спалах, померли 3 024 людини.

Але якщо в Китаю ситуація почала поліпшуватися, то в інших країнах поширення вірусу продовжується швидкими темпами. Так, за минулі вихідні на друге місце за кількістю інфікованих вийшла Італія – ця країна стрімко обігнала за кількістю померлих і хворих Південну Корею та Іран. З початку епідемії коронавірус Covid-19 обірвав життя 463 пацієнтів. Всього в Італії вже зареєстровано 9 172 випадки захворювання і вилікувались тільки 724 людини.

У зв’язку з цим Італія розповсюдила надзвичайні заходи у зв’язку з коронавірусом на всю територію країни. Зокрема, країна ввели обмеження на переміщення по країні. Всі масові заходи, включаючи футбольні матчі, скасовуються, школи і університети будуть закриті до 3 квітня. Італійців закликали не залишати свої будинки.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...