Карантин в Україні через коронавірус: все, що потрібно знати

Карантин триватиме до 3 квітня

Карантин в Україні через коронавірус: все, що потрібно знати
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

В Україні з 12 березня до 3 квітня у всіх областях вводиться карантин для запобігання розповсюдження коронавірусу Covid-19.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, таке рішення було ухвалене на засіданні Кабінету міністрів 11 березня.

Loading...

Для недопущення поширення коронавирусної інфекції по всій території України будуть діяти такі обмеження:

закриття всіх навчальних закладів на три тижні;
заборона на проведення масових заходів з понад 200 учасників;
припинення авіасполучення з країнами, де спостерігається спалах COVID-19;
закриття більшої частини контрольно-пропускних пунктів на кордоні. Продовжать роботу 49 КПП, в яких обладнають карантинні зони.

Крім того на час карантину в країні буде обмежено проведення культурних, спортивних, розважальних заходів з масовим скупченням людей, чисельністю понад 200 осіб. Дана заборона не відноситься до заходів державної необхідності.

Спортивні заходи можуть проходити без глядачів, за рішенням міжнародних організацій.

Уряд виділив з бюджету кошти в розмірі 100 млн грн на закупівлю засобів індивідуального захисту для потреб міністерств та відомств, а також для поповнення державного резерву.

Крім цього, до 1 червня заборонено експорт товарів протиепідеміологічного призначення, для запобігання браку товарів даного типу усередині країни.

Для проведення температурного скринінгу на відстані в Міжнародному аеропорту “Бориспіль” встановлять інфрачервоне обладнання.

А тим часом заступник міністра охорони здоров’я і головний санітарний лікар Віктор Ляшко повідомив, що в Україні зафіксовані ще п’ять підозр на коронавірус Covid-19. Два зразка вже вивчають у лабораторії Центру громадського здоров’я, три зразка будуть доставлені до вечора середи.

Також повідомлялося, що доцент кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології Національної медичної академії післядипломної освіти Федор Лапій, ймовірність масового розповсюдження коронавірусу в Україні дуже висока на Великдень, коли українські заробітчани будуть повертатися з Італії.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...