Медики назвали найнебезпечніше місце поширення коронавірусу

Спортзали є ідеальним місцем для поширення вірусу, тому що там багато поту і вогкості

Медики назвали найнебезпечніше місце поширення коронавірусу
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

У той час, як в Україні з 12 березня по 3 квітня запроваджують карантин для недопущення епідемії коронавірусу COVID-19, спортзали є місцем, де ризик заразитися особливо високий.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Daily Mail.

Loading...

Як пояснив медик Норман Свон, спортзали є ідеальним місцем для поширення вірусу, тому що там багато поту і вогкості. Тому тим, хто їх відвідує, слід бути максимально обережними та дотримуватися певних правил.

“Це не означає, що ви повинні перестати ходити в спортзал, але ви повинні бути дуже обережні. Ви повинні переконатися, що ви витерли (обладнання, тренажер) до і після використання”, – наголосив медик.

Свон дав кілька корисних порад для занять в залі:

Протирайте поверхні
Регулярно мийте пляшку з водою
Використовуйте рушник, щоб накривати тренажери
Намагайтеся уникати контакту руками

Крім того він застерігає на час карантину відмовитися лазні і парильні: “чесно кажучи, я б не пішов ні в яке вологе місце”.

Лікар наголосив, що ті люди, ті, у кого є симптоми, включаючи кашель або чхання, повинні уникати відвідування тренажерного залу, поки вони не одужають.

А тим часом заступник міністра охорони здоров’я і головний санітарний лікар Віктор Ляшко повідомив, що в Україні зафіксовані ще п’ять підозр на коронавірус Covid-19. Два зразка вже вивчають у лабораторії Центру громадського здоров’я, три зразка будуть доставлені до вечора середи.

Також повідомлялося, що доцент кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології Національної медичної академії післядипломної освіти Федор Лапій, ймовірність масового розповсюдження коронавірусу в Україні дуже висока на Великдень, коли українські заробітчани будуть повертатися з Італії.

Джерело: Народна Правда