Як коронавірус впливає на вагітних: важливі подробиці

Наразі не існує вакцини для запобігання або лікування коронавірусу

Як коронавірус впливає на вагітних: важливі подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Агентство ООН з питань сексуального і репродуктивного здоров’я відреагувало на поширення коронавірусу COVID-19 і дало рекомендації вагітним жінкам.

Loading...

Про це повідомляє УНІАН, передає НАРОДНА ПРАВДА.

В ООН відзначили, що поки немає наукових доказів того, що вагітні жінки більш вразливі до COVID-19.

«Однак вагітність приносить фізичні зміни, які можуть зробити деяких вагітних більш уразливими до вірусних респіраторних інфекцій. Вагітним жінкам з респіраторними захворюваннями слід ставитися до лікування вкрай виважено через підвищений ризик несприятливих наслідків», — зазначено у заяві UNFPA.

Щоб уникнути зараження, вагітні жінки має приймати такі ж профілактичні заходи, як і інші дорослі люди.

Треба уникати тісного контакту з тими, хто кашляє і чхає, часто мити руки милом з водою або протирати руки розчином на основі алкоголю, а також прикривати рот і ніс тканиною або ліктем при кашлі та чиханні тощо.

Жінкам, які годують груддю, не слід відокремлювати своїх новонароджених, так як немає доказів, що респіраторні віруси можуть передаватися через грудне молоко. Мати може продовжувати годувати, приймаючи при цьому необхідні заходи безпеки: носити маску (навіть під час годування), мити руки до і після контакту, ретельно чистити і дезінфікувати забруднені поверхні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні з 12 березня до 3 квітня у всіх областях вводиться карантин для запобігання поширення коронавіруса Covid-19.

Також нещодавно повідомлялося, що доцент кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології Національної медичної академії післядипломної освіти Федір Лапій, ймовірність масового поширення коронавірус в Україні дуже висока на Великдень, коли українські заробітчани повертатимуться з Італії.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...